Справжні японські суші і чим вони відрізняються від суші в Україні

Сакура by Written by 

(1 Vote)

Суші настільки популяризовані в світі, що про них знає, мабуть, кожен — навіть якщо не куштував сам, то приблизно скаже, що це таке і з якої країни походить, їх готують практично в кожному районному центрі, а посиденьки в “суші-барах” стало улюбленим заняттям великої частини сучасної молоді.

Коли я після поїздки в країну Вранішнього Сонця розказую про японські продукти, заклади харчування, суші-бари, у мене зазвичай уточнюють лиш одне — чи насправді суші так відрізняються від наших.

Відповідь на це запитання, насправді, дуже об’ємна. Спочатку я відповідала, що формою не відрізняються, скоріше, наповненням. Так от, зберігається, зазвичай, тільки назва — наповнення відрізняється настільки кардинально, що це вже зовсім інша страва.

В загальному, щоб не змінювати назву, є поділ на власне Суші та Суші в Західному стилі — саме ті, які готують в нас (плюс індивідуальна фантазія кухаря). Коли цікавилася цією темою для написання статті, прочитала дуже багато інформації англійською мовою, і мені здавалося, що саме американці найбільше перекрутили, переінакшили та адаптували оригінальні рецепти до своїх реалій. Думала написати про відсутність салату в ролах, “теплих” і “солодких” суші. Проте після перегляду деяких меню вітчизняних закладів харчування, зрозуміла, що пристосування — це, звісно, непогано, але тільки в певній мірі і вона точно перевищена у випадку “Роли з Оселедцем під шубою” та кетчупом поверх шматочків страви.

Додаткова інформація

List of ingredients:
суші

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.