Наш Блог (4) Статті та новини нашого суші бара

Наш Блог

Справжні японські суші і чим вони відрізняються від суші в Україні

Сакура by

Суші настільки популяризовані в світі, що про них знає, мабуть, кожен — навіть якщо не куштував сам, то приблизно скаже, що це таке і з якої країни походить, їх готують практично в кожному районному центрі, а посиденьки в “суші-барах” стало улюбленим заняттям великої частини сучасної молоді.

Чай: тонізує, зігріває та допомагає побороти застуду

Сакура by

Хворіти не хочеться нікому. І так прикро, коли розуміємо: «починається», крутить у носі, горло «затягнуло», знобить… Приготуйте собі запашний чай за одним із наших рецептів та відчуйте загальне полегшення стану. Такі чаї є чудовими профілактичними засобами, вони зігрівають в холодну пору, дарують гарний настрій і просто смакують.

Поради з приготування домашніх суші

Сакура by

Суші – це вишукана японська їжа, яка вже давно користується величезною популярністю і в наших країнах. Мало того, що у нас вже практично не залишилося людей, які не пробували цей японський делікатес, наші господині вже вчаться готувати японські роли в домашніх умовах. Звичайно, не у всіх відразу виходить зробити такі рівні і красиві суші, як у ресторані, тому сьогодні ми хочемо поділитися з вами простими хитрощами приготування суші ролів. Спробуйте, і у вас все неодмінно вийде!

ПІСНІ СМАКОЛИКИ: ОВОЧЕВІ СУШІ-РОЛИ

І-Ван by

Великий піст припадає на перехідний період – міжсезоння. Весна змінює зиму і в цей час організм як ніколи відчуває потребу вітамінів, а для психологічного комфорту нам необхідні яскраві свіжі барви, незвичні форми і пікантні смаки.

Subscribe to this RSS feed